Компанія TFA Dostmann GmbH & Co. KG пропонує більше тисячі різних метеоприладів і вимірювальних пристроїв, а також є однією з провідних компаній Європи в цій галузі.

Хайнц Достману заснував TFA в листопаді 1964 року в Кройцвертгайм і вже в 1966 році були побудовані перші приміщення. Початковий асортимент продукції становили прості побутові та комерційні термометри. У 1970-х роках в асортимент додали барометри, гігрометри та компаси. Багато продуктів TFA стали справжньою класикою та продовжують проводитися сьогодні в практично незмінному форматі.

У 1975 році компанія збільшила виробничу площу до 2300 м2 і завдяки численним патентам і ідеям, TFA кваліфікується як фахівець у метеорології. У 1977 році був зареєстрований патент на високоточний власний гигрометр, а 1982 році TFA випустила термометр Galileo Galilei - скляний циліндр із кольоровими бульбашками став культовим об'єктом у 1980-х і 1990-х роках.

У середині 1980-х на ринку з'явилися перші електронні метеоприлади, які вразили своєю точністю та зручністю читання з цифрового дисплея. Компанія TFA зробила сміливий крок і почала виробництво цифрових термометрів на своєму заводі в Рейхольцхайме. Інноваційні термометри TFA з бездротовою передачею показань температури на головний блок стали лідерами продажів.