Професійне обладнання для ветеринарії, рослинництва та тваринництва

З 1987 року компанія DRAMIŃSKI виробляє спеціалізоване обладнання для рослинництва, тваринництва та ветеринарії.
Свою продукцію продає на всіх континентах і має більше 60 сертифікованих дистриб'юторів. Як світовий гравець на ринку, успішно конкурує за якістю приладів і післяпродажним обслуговуванням. Інвестує в нові технології, завдяки чому кожен рік у підприємства зростає портфоліо інноваційних продуктів, що відповідає потребам користувачів.

Портативні сканери УЗД для медицини

Крокуючи в ногу з розвитком технологій і глобальною тенденцією до мініатюризації пристроїв, компанія DRAMIŃSKI стала виробляти компактні, легкі та портативні ультразвукові сканери для діагностичної візуалізації. Вони застосовуються в рятувальній, сімейній медицині, паліативній допомозі, в акушерстві та гінекології.
Присутність фірми в галузі медицини з року в рік збільшується.

Співпраця з науково-дослідними центрами

Співпраця з престижними світовими науково-дослідними центрами дозволяє робити пристрої із передовими технологіями, які випереджають очікування. Поєднуючи прогресивність із досвідом, надаються товари та послуги найвищої якості.

ISO та політика якості

Зростаючі потреби клієнтів, прагнення зберегти положення на ринку, необхідність залучення нових покупців вимагали впровадження та підтримки системи управління якістю на відповідність вимогам міжнародних стандартів серії ISO.
Якість - це повне задоволення потреб і очікувань споживачів. Щоденне функціонування системи управління якістю вимагає великої роботи з боку внутрішніх аудиторів, уваги керівництва та прихильності співробітників.
DRAMIŃSKI мають сертифікати відповідності вимогам стандартів:
  • ISO 9001 * - з проектування, виробництва, продажу, сервісу електронного обладнання для сільськогосподарської промисловості та ветеринарії (в тому числі УЗД)
  • ISO 13485 * - з проектування / розробки, дистрибуції та сервісу медичного ультразвукового діагностичного обладнання